TOPlist

Aktuality

5.5.2022 - Přihlašování na 19. ročník X-RTB je spuštěno.
Zde ve zkratce pár důležitých informací:

  • Po přesměrování na stránky CTS, přes které probíhá přihlašování do našeho závodu vás systém vyzve k registraci. Je to bohužel nutnost a nebyl to náš nápad, ale není to nic složitého, bude vám na to stačit pár kliků a pro příště pak bude registrace o to jednodušší. Mrzí nás, že CTS nenechali možnost se přihlásit bez registrace, ale nic s tím nenaděláme.
  • Bude nezbytně nutné, aby rodiče všech nezletilých (ti co dnem startu nedovrší 18 let) přinesli k prezentaci níže uvedený formulář, který je souhlasem zákonného zástupce o startu vašeho dítěte a zároveň čestným prohlášením o tom, že je rodič srozuměn o podmínkách startu.
  • Taky se prosím seznamte s textem prezenční listiny, kterou budete podepisovat při prezentaci.
  • Další důležité informace najdete v propozicích závodu, které doporučujeme také důkladně pročíst
Letos nás náš generální partner společnost RunTo obdarovala finanční částkou, kterou použijeme jako ohodnocení první tří nejrychlejších mužů a tří nejrychlejších žen a to ve výši: 12 000,- Kč za místo první, 8 000,-  Kč za místo druhé a 5 000,- Kč za místo třetí. Finanční poukázku ve výši 200,- Kč od společnosti ASUS dostane každý umístěný v hlavním závodě. Dále budeme nadělovat spoustu dalších krásných věcných cen od našich partnerů uvedených na našich stránkách. Společnost TYR přislíbila balíčky pro umístěné v kategorii žáků.
Tradičně obdrží všichni přihlášení stravenku na občerstvení, láhev s nápojem, triatlonový pás od hlavního sponzora RunTo a možná ještě nějaké další překvapení. Po závodě budou k doplnění energie k dispozici koláče a melouny, během závodu samozřejmě iontový nápoj.
  • Souhlas se startem nezletilého zde
  • Prezenční listina k náhledu zde
Pozorně také čtěte propozice v sekci „X-RTB2022“.

3.5.2022 - nově nás nyní můžete sledovat i na Facebooku https://www.facebook.com/XtremeTriathlonBrusperk

19.4.2022 - registrace bude spuštěna 1.5.2022 v sekci "X-RTB 2022 - přihláška. Tričko lze objednat jen způsobem uvedeným v sekci "pamětní trička" do 3.5.2022. - objednávky triček byly ukončeny. Něco málo budeme mít navíc a bude možno v omezeném počtu zakoupit na místě. Cena 300,- Kč


Hlavní partneři:
            Město Brušperk      
Hlavní sponzor:
                                        
                                                                                
Sponzor:
                    
       

            

         RESTAURACE NA PŘEHRADĚ          AUTODOPRAVA SCHüLLER


         

Partnerské weby:


            
 

NavštivteSPA & Wellness bazén v Brušperku!    
- teplota vody v bazénu 30°C !
- whirpool
- tobogán
- dětské brouzdaliště
Více info na http://www.bazenbrusperk.cz/